MÖBLER / Skåp & hyllor / Linneskåp 14114301
nr 1411 4301
Linneskåp
1930-tal, intarsia. Bredd: 88, djup: 43 cm, höjd: 120 cm, nyckel
Kondition: fläckar, slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 16 augusti 2021
kl 20:09:52
1.100 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.400 kr
1.400 kr (Budbetjänt)